Playlist Plugger

Public·924 members

Plzeň Slovácko přenos živě 12/11/2023 Dnes

1.FC Slovácko - FC Viktoria Plzeň, přímý přenos, live stream, živě.

6 Dobrá akce Plzně a další tutovka! Po pravé straně se prohnal Havel, nakonec z vápna po zemi odcentroval na malé vápno, kde pálil Petržela, ale v jasné pozici branku přestřelil! 7 Do první akce se vydali také fotbalisté Slovácka, kolmice na Kuchtu měla dobré parametry, ale Limberský se stihl vrátit a celou akci zastavil. 8 Opět obrana Plzně zaspala a po pravé straně se vpřed Navrátil, ale jeho kroucený centr na nabíhajícího Kuchta šel do ofsajd, a navíc na míč hostující forvard nedosáhl. 9 Řezník dostal míč doprava, kde si ale trochu překážel s Havlem, přičemž druhý jmenovaný převzal balón, ale následně upadl k zemi. Faul pískán nebyl, hra pokračuje. Oba celky jsou již na hrací ploše. Domácí nastupují tradičně v červeno-modrém, hosté v bílém. Na úvod ještě státní hymna Česka k výročí 100 let od založení Československa. 1 Hosté uvedli míč do hry a ihned se dlouhým nákopem dopředu, ale míč doletěl pouze k Hruškovi, který rozehrává. 2 V první útočné akci nyní byli také Vrbovi svěřenci, Krmenčík v těžké pozici dobře zabojoval o míč u lajny a vybojoval rohový kop. 3 Po rohu mohl z voleje pálit Limberský, ale jeho pokus byl zablokován. Následně hosté zablokovali ještě jednu, aby se na levém křídlě uvolnil Petržela, jehož pokus na zadní tyč dokázal brankář hostů vyrazit! 4 Tlak Plzně pokračoval další akci po pravé straně, do tečovaného centru se opřel v akrobatické pozici Hejda, ale jeho pokus šel vedle branky. 5 Viktoria měla následně k dispozici další rohový kop, tentokrát ale šance nepřišla, jeden z obránců Slovácka odkopl míč zpět na polovinu Plzně. 40 Opět domácí zahrozili po hodně nehlídané levé straně, nicméně Krmenčík se k dalšímu zakončení v obležení dvou soupeřů nedostal. 41 Nejprve centroval Petržela, následně Krmenčík přenechal ve vápně palebnou pozici Procházkovi, ale ten tvrdou ránu opřel o obránce a pak do boční sítě. 43 Rohový kop opět obrana Slovácka zvládla, Hubník se do zakončení tlačil marně. Fotbalisté Slovácka poté míč ale jen odkopli, a tak pokračujeme ve stejném duchu. 44 Vynucené střídání domácích na konci první půle. Zraněného stopera Lukáše Hejdu nahrazuje Pernica. 45 Hosté se přeci jen na konci první půle dostali k několika nebezpečným centrem, nicméně ohrožení branky nepřišlo, a domácí obrana obě situace ustála. Viktoria Plzeň Karviná přenos 29 října 2023 televize před 6 29. 10. 2023 — před 6 hodinami — Viktoria Plzeň Karviná koukněte se živě 29 října 2023 Sledovat televizi Stránka Viktoria Plzeň na Livesportu přináší ... ŽIVĚ: FC Viktoria Plzeň vs 1.FC Slovácko livestream zdarma - Živý přenos fotbalového utkání Fortuna ligy FC Viktoria Plzeň vs 1.FC Slovácko dne 06.05.2023 zdarma. Kde sledovat? Volné streamy. FOTBAL ONLINE: Slavia jde opět do vedení! Slovácko šokovalo Plzeň, Sparta uspěla v Ostravě - Sport. czPlzeň do utkání vstoupila povzbuzena suverénním postupem do playoff Konferenční ligy a již od 17. minutě po trefě Chorého vedla. Jenže ještě do přestávky hosté srovnali a ve druhém dějství dokonali obrat. Rozhodující byly údery Havlíka s Juroškou v rozmezí tří minut. Konečnou podobu skóre dala druhá branka Havlíka ze 72. minuty. Slovácko tak bodovalo potřetí v řadě, Viktoria naopak zklamala domácí fanoušky podruhé za sebou. FOTBAL ONLINE: Ledová sprcha pro Slavii! Slovácko před 3 hodinami — Slovácko šokovalo Plzeň, Sparta uspěla v Ostravě. Olomouc - Slavia · 1 Přímý přenos vysílá O2 TV Sport, utkání můžete sledovat i v online ... 48 Už chvíli předtím rozjelo Slovácko velmi dobrou akci, centr z pravé strany ale Limberský nadvakrát odvrátil. Mezitím Řezníkovi pomáhají domácí zdravotníci. 49 Druhý zraněný obránce domácích, to by byla velká smůla pro družinu Pavla Vrby. Podle všeho je ale Řezník v pořádku a hra pokračuje. 50 Celek z Uherského Hradiště začal druhý poločas hodně nebojácně, hostující celek je aktivnější a kombinuje na míči kolem středu hřiště. 51 A navíc bude míč šanci zahrozit! Procházka zcela vědomě poslal k zemi ostrým zákrokem Jurošku, Slovácka bude z 36 metrů zahrávat přímý kop. 52 Vše ale končí pro hosty nezdarem, Hubník byl při obranném výskoku faulován a navíc byl Slovácku máván ofsajd. Viktoria Plzeň Slovácko živě 12 listopadu 2023 Streamování před 4 hodinami — Vy můžete sledovat přenos zápasu FC Viktoria Plzeň online. Stream živě je u nás zdarma. 8 Opět ... ŽivéPřenosy.cz - Sportovní přenosy: Hokej, Fotbal, Tenis, NHL Nejzajímavější přenosy dne podle naší stránky ; 12.11. / 12:00 Hokej: (Karjala Cup) Česko – Švýcarsko LIVE ; 12.11. / 15:00 Fotbal: (1. liga) Plzeň – Slovácko / ... [SLEDOVAT TELEVIZI-] Plzeň Slovácko přenos 6 května 2023 5. 5. 2023 — Fotbal živě! Radiožurnál Sport vysílá vybrané zápasy Komentoval: Jiří[ŽIVÝ PŘENOS TV] Dynamo ČB Bohemians přenos 19. AC Sparta Praha - SK Dynamo ... Viktoria Plzeň Karviná přenos živý 29 října 2023 - ayshra.com 29. 10. 2023 — Viktoria Plzeň Karviná přenos živý 29 října 2023 MFK Karvina U19 vs Viktoria Plzen U19 Živé skóre (a online živý přenos videa) začíná ... 45+1 Ve zřejmě poslední akci první půle a její minutě nastavení pálil dalekonosně Hrošovský, nicméně jeho rána neměla gólové parametry. Úvodní dějství je minulostí. Domácí v něm zcela jasně dominovali, ale z množství šancí se dočkali "jen" jedné branky, když Havel z hranice vápna parádně vymetl šibenici a otevřel skóre. Další šance ale zůstaly neproměněny, neboť skončily buď nepřesným zakončením, nebo dobře zasáhl brankář Trmal. 46 Domácí uvedli míč do hry, ale první dlouhý nákop byl odvrácen. Následně byl při souboji faulován Pernica, podle všeho ale bude v pořádku. 47 Na hřišti se znovu přitvrzuje, nyní se srazili nebezpečně Řezník s Hubníkem a první jmenovaný zůstává ležet na zemi v bolestech. (živý přenos tv***) Sparta Plzeň koukněte se 30.09.2023 26. 30. 9. 2023 — Jablonec Slovácko živě 30/09/2023 Jablon před 3 hodinami — Mistrovská Sparta začne ve 3. předkole Ligy mistrů, Slavii čeká 3. předkolo Evropské ...